HAKKIMIZDA

Ceviz Fidancılık

Türkiye'nin sektörü ismiyle tek tescilli markası "Ceviz Fidancılık" Sektörde yılların deneyimi ile sektörü ismiyle faaliyete geçen Ceviz Fidancılık özellikle ceviz fidanı sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ihraacatı ile lider konumdadır.
Yılda 300 bin yabancı aşılı ve sertifikalı ismine doğru ceviz fidanı üretimi ve yurtdışına yaptığı yoğun ihraacatı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sertifikalı, aşılı ceviz ve badem fidanı satışlarımızda siz değerli müşterilerimizle sürekli kontak halinde olarak sizlerin yorumlarını dinleyecek ve sorunlarınıza, isteklerinize ortak çözümler sunacağız. Ceviz Fidanı satışımızdan ekimine hatta ürün mahsülüne kadar her anınızda yanınızda olacak "Ceviz Fidancılık" ürün mahsül verene kadar sizlerle her türlü sözleşmeyi yaparak sizlere garanti vermektedir.

NEDEN CEVİZ FİDANCILIK ?

"İşimizi Severek Yapıyoruz"
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi bu.çünkü bir işi sevdiğiniz zaman o alan da kendinizi daha da geliştirmek daha başarılı olmak için çalışırsınız.bütün ekibimiz işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişe bilmek için çaba harcıyor.

‘’İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz’’
Belki de hiçbir fidan firmasının yapmadığı kadar çok araştırma,ürün yetiştirme ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

‘’Yüzümüzü her zaman dışa çeviriyoruz’’
Diğer firmalardan farklı olarak,ceviz ve badem yetiştiriciliği konusunda önemli başarılara imza atmış kişilerle ve ekiplerle sürekli iletişim halinde bulunarak işimizin daha iyi nasıl yapılacağını anlamaya çalışıyoruz.

‘’Bahane değil çözüm üretiyoruz’’
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu biliyoruz.Birçok farlı müşterinin önemli projelerini yürütürken çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz.ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.Bu yüzden de bu projeleri yürütürken de ‘’bahaneler’’ değil ‘’çözümler’’üretiyoruz.

‘’Disiplinli ve programlı çalışıyoruz’’
Hizmet verdiğimiz sektör ne olursa olsun,çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin,eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbet de bir fidan firmasını farklı kılan tüm özellikler bunlar değil.bizi daha yakından tanıdığınızda neden ‘’farklı’’ olduğumuzu anlaya bilmek için,zamanınız olduğunda tanışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.